GoSmart fényerőszabályozó modul IP-2111DZ, ZigBee, 1 csatornás
GoSmart fényerőszabályozó modul IP-2111DZ, ZigBee, 1 csatornás
Kis méret és nagy hatás. Ezek a mi kapcsoló- és fényerőszabályozó moduljaink, amelyek lehetővé teszik, hogy mobilalkalmazással vezérelje otthonának világítását. Beállíthatja a fények intenzitását és például a be- vagy kikapcsolás idejét.
Értékesítő kereséseTermék leírása
Az okos élet most még elérhetőbbé válik
Emos GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel hozza létre saját okos otthonát. Kapcsolja az egyes eszközöket, állítsa be tevékenységeik automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Tegye a kapcsolóját okossá
- Modul a beltéri világítás távvezérléséhez
- A világítás intenzitásának vezérlése 1-100% között
- Széles körűautomatizálási lehetőségek és az EMOS GoSmart ökoszisztémában lévő más eszközökkel való összekapcsolás
- Kiegészítő funkciók: jelenet létrehozása, eszközcsoportosítás, időzítő, családi megosztás
- Emos GoSmart mobilalkalmazás Android és iOS rendszerekre több mint 60 nyelven
- Kompatibilis az hangalapú asszisztensekkel Google Assistant és Amazon Alexa
- Ezeken kívül kapcsoló, motor és garázsmodulok is elérhetőek.
Egyszerű telepítés
- Egyszerű telepítés minden általános telepítődoboz-típusba
- A modul különböző helyekre telepíthető pl. gipszkartonlap alá, a mennyezetbe …
- A kapcsoló csatlakoztatásához nulla N vezeték megléte szükséges a csatlakozási ponton
- A modul párosítása és vezérlése egyedi alkalmazással Zigbee gateway (nem tartozék) segítségével.
Az intelligens modul kapcsolható az otthonában található más eszközökhöz (órák, világítás, ajtó-, ablak-, ajtó-, fűtésérzékelők). Az EMOS GoSmart mobilalkalmazással párosítva automatizálhatja, forgatókönyveket hozhat létre és ütemezheti az egyes készülékek idejét. Például automatikusan bekapcsolhatja a világítást a nyaralás alatt, vagy romantikus világítást állíthat be egy esti filmnézéshez. Hozzon létre egy okos otthont, amely alkalmazkodik az Ön igényeihez.
Vezérlés alkalmazáson keresztül
Kapcsolja a modult a ZigBee gatewayhez és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely OS Android és iOS operációs rendszerre érhető el. Mivel a modulok állandó tápellátással rendelkeznek, a Zigbee jelének kiterjesztőjeként is működnek, így egyre több ZigBee eszköz számát kezelheti egyetlen hálózaton.
Kábelezési séma
A dimmer modul kiválasztható egy vagy két különálló csatorna vezérlésére. Így kiválaszthatja a megfelelő típust aszerint, hogy milyen kapcsolót szeretne okossá alakítani (egykapcsolós vagy dupla kapcsoló).
1 csatornás dimmer – kapcsoló nélkül
1 csatornás dimmer – egy kapcsolóval
1 csatornás dimmer – két kapcsolóval
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| termék | IP fényerőszabályozó modul |
| csatlakoztathatóság | ZigBee 2,4 GHz |
| a csatlakoztatott ügyfelek maximális száma | – |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen |
| protokoll | Zigbee 3.0 |
| párosítás | automata, manuális |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| szélesség | 40 mm |
| mélység | 18 mm |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| magasság | 40 mm |
| súly | 30 g |
| használat | beltéri |
| a vezérlőgombok száma | 1 |
| táplálás | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| támogatott OS | Android, iOS |
| tartozék tápegység | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
| sorozat | GoSmart |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.