GoSmart dimming module IP-2111DZ, ZigBee, 1-channel
GoSmart modul stmívací IP-2111DZ, ZigBee, 1-kanálový
Malá velikost a velký efekt. To jsou naše spínací a stmívací moduly, díky kterým můžete ovládat osvětlení ve vaší domácnosti pomocí mobilní aplikace. Nastavíte si tak intenzitu svícení i např. čas jejich zapnutí nebo vypnutí.
Vyhledat prodejcePopis výrobku
Chytré bydlení je ještě dostupnější
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivé produkty, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
Proměňte svůj vypínač na chytrý
- Modul pro dálkové ovládání osvětlení ve vnitřních prostorách
- Regulace intenzity osvětlení od 1–100%
- Široké možnosti automatizace a propojení s dalšími zařízeními v eko-systému EMOS GoSmart
- Další funkce: tvorba scén, seskupování zařízení, časovač, rodinné sdílení
- Mobilní aplikace EMOS GoSmart pro Android a iOS ve více než 60 jazycích
- Kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Amazon Alexa
- V nabídce také spínací, motorické a garážové moduly
Jednoduchá instalace
- Snadná instalaci do všech běžných typů instalačních krabiče
- Modul lze instalovat i na různá místa, např. pod sádrokarton, do podhledu …
- Připojení spínače vyžaduje přítomnost nulového N vodiče na místě zapojení
- Párování a ovládání modulu pomocí vlastní aplikace přes Zigbee bránu (není součástí dodávky)
Chytrý modul lze propojit s dalšími zařízeními ve vaší domácnosti (hodiny, světla, čidla dveří, oken, topení). Po spárování s mobilní aplikací EMOS GoSmart můžete automatizovat, vytvářet scénáře a plánovat časy pro jednotlivé spotřebiče. Například automatické rozsvícení světel v době vaší dovolené nebo nastavení romantického osvětlení pro sledování večerního filmu. Vytvořte si chytrou domácnost, která se přizpůsobí vašim potřebám.
Ovládejte pomocí aplikace
Modul propojte se ZigBee bránou a spárujte ho s mobilní aplikací EMOS GoSmart, která je dostupná pro OS Android i iOS. Díky tomu, že jsou moduly trvale napájeny, fungují zároveň jako prodlužovač vašeho Zigbee signálu, díky čemu můžete spravovat stále větší počet ZigBee zařízení v jedné síti.
Schéma zapojení
Stmívací modul si můžete vybrat pro ovládání jednoho nebo dvou samostatných kanálů. Můžete si tak vybrat vhodný typ podle vypínače, který chcete přeměnit na chytrý (jednovypínač nebo dvouvypínač).
1 kanálový stmívač – bez vypínače
1 kanálový stmívač – s jedním vypínačem
1 kanálový stmívač – se dvěma vypínači
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| typ produktu | IP stmívací modul |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz (IEEE 802.15.4) |
| maximální počet připojených klientů | – |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém |
| ovládání hlasovými asistenty | ano (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| protokol | Zigbee 3.0 |
| párování | automatické, manuální |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| šířka | 40 mm |
| hloubka | 18 mm |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| výška | 40 mm |
| hmotnost | 30 g |
| použití | vnitřní |
| počet ovládacích tlačítek | 1 |
| napájení | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| podporované OS | Android, iOS |
| zdroj součástí balení | – |
| prodejní obal | 1 ks, papírová krabička |
| řada | GoSmart |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.