GoSmart kültéri LED reflektor, kezdő készlet, 3 darab, 14 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
GoSmart kültéri LED reflektor, kezdő készlet, 3 darab, 14 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
Ezek a modern okos reflektorok az erőteljes fénykibocsátást finom fényszórással és teljesen testreszabható effektusokkal kombinálják, amelyeket az alkalmazáson keresztül egyszerűen vezérelhet.
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozzon létre saját okos otthonát az EMOS GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be tevékenységük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Okos reflektorok minden alkalomra
Vegye át a teljes kontrollt kültéri világítása felett, és teremtse meg a megfelelő hangulatot – akár kerti partit rendez, akár egy pergola alatt pihen, vagy stílusosan szeretné megvilágítani homlokzatát. A RGBIC + CCT technológiával ellátott intelligens kültéri reflektorok lehetővé teszik, hogy minden egyes reflektor más-más színben világítson, miközben lágy, egyenletes fényt biztosítanak a beépített tejes diffúzornak köszönhetően. A rendszer igény szerint könnyen bővíthető akár 6 reflektorral (3 az induló készletben + legfeljebb 3 a bővítő készletben). A két szerelési lehetőséggel – fix rögzítés trapéz alkalmazásával vagy tüske földbe szúrásával – kompakt és rugalmas megoldást kap a kültéri alkalmazások széles skálájához. Minden beállítás egyszerűen elvégezhető az alkalmazáson keresztül – a színek, a hatások és a fényerősség a hangulatodhoz igazítható.
Vezérlés mobilalkalmazáson keresztül
Az Android és iOS operációs rendszerre egyaránt elérhető ingyenes mobilalkalmazásEMOS GoSmart lehetővé teszi a világítás egyszerű vezérlését és beállítását. Az alkalmazás olyan funkciókat kínál, mint időzítő, világítási módok, barkácsmódok, zenével való szinkronizálás, jelenetek és intelligens automatizálás.
A világítást nemcsak a mobilalkalmazással, hanem hangalapú asszisztensekkel az Amazon Alexa és a Google Assistant segítségével is vezérelheti.
Színmódok és szegmentált színszabályozás
A megfelelő hangulat biztosítása érdekében több előre beállított üzemmód áll rendelkezésre. Ha a beállításaink nem felelnek meg Önnek, az alkalmazásban létrehozhatja saját egyéni üzemmódját, hogy megfeleljen hangulatának és atmoszférájának. A reflektorok RGBIC technológiával (több mint 16 millió szín) és szegmentált színszabályozással büszkélkedhetnek, ahol minden egyes reflektor színét beállíthatja. A fényerősséget is beállíthatja 10 és 100% között.
Egyszerű telepítés és csatlakozás az alkalmazáshoz
A Smart Spotlight telepítése gyors és az Ön igényeihez igazítható. Két megerősítési lehetőség közül választhat – egy rögzített trapéz segítségével falra, kerítésre vagy más szerkezetre történő rögzítéshez, vagy egy praktikus tüske segítségével, amelyet egyszerűen a földbe szúrhat, ideális virágágyásokba, gyepre vagy utak köré. Miután a reflektorokat fizikailag elhelyezte, egyszerűen csatlakoztassa őket a hálózathoz, majd pillanatok alatt párosítsa őket a mobilalkalmazással, amely intuitív módon végigvezeti Önt az egész folyamaton. Az egyes reflektorok közötti távolság akár 3 m is lehet.
3 fényszóró nem elég? Adj hozzá többet!
Az alapkészletben 3 okos spotlámpát találsz. És ha ez nem elég, a kiegészítő 1 db-os készlettel (ZIW181R) könnyedén bővítheti a készletet további fényvisszaverőkkel – akár maximálisan 6 fényvisszaverővel. Hozzon létre pontosan az Ön ízlésének és lehetőségeinek megfelelő világítást.
Videós oktatóvideók
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| protokoll | WIFI + BLE |
| fogyasztás | 14 W |
| fényáram | 990 lm |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| fényhasznosítás | 70 lm/W |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | F |
| fényforrás mellékelve | # |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| színbeállítások (RGBIC) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP65 |
| a diffúzor anyaga | műanyag (PC) |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 230 V~/50 Hz |
| hossz | 25,5 mm |
| szélesség | 102 mm |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | EXCLUSIVE |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| típus | – |
| lámpatest | műanyag |
| forma | – |
| keret színe | fekete |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | 140 mm |
| szegmensek száma | 3 |
| a szegmensek maximális száma | 6 |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.