GoSmart LED asztali lámpa Hexagon fehér, 6 részből álló, RGBIC dimmelhető, WiFi
GoSmart LED asztali lámpa Hexagon fehér, 6 részből álló, RGBIC dimmelhető, WiFi
Modern okos LED asztali lámpa a tökéletes hangulat megteremtéséhez a munka, pihenés vagy szórakozás számára. A lámpa hatszögletű panelekből áll, amelyek különböző formákba rendezhetők.
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és irányítsa őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Stílusos design és okos funkciók – fény, amely alkalmazkodik Önhöz
A modern Smart LED asztali lámpa hexagonális panelekből áll, amelyek különböző formákban rendezhetők el. A több mint 16 millió szín támogatásával és a szegmensvezérléssel könnyen beállíthatod pontosan azt a hangulatot, amit szeretnél a munkához, pihenéshez vagy szórakozáshoz. A lámpa teljes mértékben vezérelhető az ingyenes mobilalkalmazáson keresztül, az Android és iOS rendszerre egyaránt elérhető EMOS GoSmart. Állítsd be a színeket, a fényerőt és a világítást a kedvedre, hagyd, hogy a lámpa reagáljon a zenére, használj előre beállított vagy saját világítási módokat, hozz létre jeleneteket és automatizmusokat.
Vezérlés mobilalkalmazáson keresztül
Az Android és iOS operációs rendszerekhez az által elérhető ingyenes EMOS GoSmart mobilalkalmazás lehetővé teszi a világítás egyszerű vezérlését és beállítását. Az alkalmazás olyan funkciókat kínál, mint időzítő, világítási módok, barkácsmódok, zenével való szinkronizálás, jelenetek és intelligens automatizálás.
A lámpát nemcsak a mobilalkalmazással, hanem Amazon Alexa és Google Assistant hangasszisztensekkel vagy kézi vezérléssel közvetlenül a lámpán is vezérelheted.
Színmódok és szegmentált színszabályozás
Az megfelelő hangulat megteremtése érdekében több előre beállított üzemmód áll rendelkezésre. Ha a beállításaink nem felelnek meg Önnek, az alkalmazásban létrehozhatja saját egyéni üzemmódját, hogy megfeleljen hangulatának és atmoszférájának. A lámpa több mint 16 millió színt tartalmazó RGBIC technológiával és segment b színszabályozással büszkélkedhet, ahol minden egyes panel színét testre szabhatja. A világosságot is beállíthatod 10 – 100% között.
Egyszerű felszerelés
Az lámpát egy asztalra, polcra vagy komódra helyezze – vagy legyen kreatív, és rögzítse a falra a mellékelt 3M szalaggal. Könnyedén létrehozhatsz eredeti fali világítást, pontosan úgy, ahogyan azt elképzelted. Rendezd el a paneleket képzeleted szerint, csatlakoztasd a lámpát a Wi-Fi hálózatodhoz, párosítsd a mobilalkalmazással, és kezdődhet a színes móka.
Videós oktatóvideók
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| protokoll | WIFI + BLE |
| fogyasztás | 5,5 W |
| fényáram | – |
| színhőmérséklet | – |
| fény színe | RGBIC |
| fényhasznosítás | – |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | – |
| fényforrás mellékelve | – |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | nem |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| színbeállítások (RGBIC) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP20 |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 5 V |
| hossz | – |
| szélesség | – |
| tápvezeték hossza | 1 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| típus | – |
| lámpatest | műanyag |
| forma | # |
| keret színe | fehér |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | – |
| szegmensek száma | 6 |
| a szegmensek maximális száma | 6 |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.