GoSmart LED-es lámpatest Lines fekete, 9 részből álló, 34 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
GoSmart LED-es lámpatest Lines fekete, 9 részből álló, 34 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
A változatos, fekete színű világítás 9 fénycsíkból és 9 hatszögletű csatlakozóból áll, amelyeket tetszés szerint, a világítási igényeknek megfelelően lehet összekapcsolni. A világítás vezérlése mobilalkalmazáson, hangutasítással vagy a tápkábelen található vezérlőn keresztül történik.
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
Az okos élet még elérhettőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és vezesse őket távolról a teljesen honosított és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Fény, amely alkalmazkodik Önhöz – nem pedig fordítva
Lines Smart LED lámpatest – stílusos és teljesen testre szabható világítás, amely ötvözi a dizájnt, a kreativitást és az okos technológiát. A készlet kilenc fénycsíkot és kilenc hatszögletű csatolót tartalmaz, amelyeket szabadon kombinálhatsz, hogy pontosan olyan eredeti formákat hozz létre, amilyeneket elképzelsz. A Color RGBIC háttérvilágítás folyamatos tompítással (10-100%) lehetővé teszi, hogy a hangulatot a hangulatodnak vagy az alkalomnak megfelelően alakítsd ki. A vezérlés egyszerű – mobilalkalmazáson, hangalapú asszisztenseken vagy a zsinóron lévő praktikus távirányítón keresztül.
Használj olyan funkciókat, mint az időzítő, dinamikus fénymódok, egyéni jelenetek vagy valós idejű zenei szinkronizálás, és hagyd, hogy a falak beszéljenek a fénnyel.
Vezérlés mobilalkalmazáson keresztül
Az Android és iOS rendszerekre elérhető ingyenes mobilalkalmazás lehetővé teszi a világítás egyszerű vezérlését és beállítását. Az alkalmazás olyan funkciókat kínál, mint időzítő, világítási módok, barkácsmódok, zeneszinkronizálás, jelenetek és intelligens automatizálás.
A lámpát nemcsak a mobilalkalmazással, hanem hangalapú asszisztensekkel Amazon Alexa és Google Assistant vagy kézi vezérléssel közvetlenül a 1,5 m hosszú tápkábelen is vezérelheti.
Színmódok és szegmentált színszabályozás
A megfelelő hangulat biztosítása érdekében több előre beállított üzemmód áll rendelkezésre. Ha a beállításaink nem felelnek meg Önnek, az alkalmazásban alkothat saját egyéni üzemmódot a hangulatának és atmoszférájának megfelelően. A LINES több mint 16 millió színt tartalmazó RGBIC technológiával és szegmens színszabályozással büszkélkedhet, ahol testre szabhatja az egyes panelek színét. A világosságot is beállíthatja 10-100% között.
Egyszerű telepítés
Az okos moduláris rendszernek köszönhetően az egyes fénycsíkokat közvetlenül egymással kombinálhatja, vagy stílusos hatszögletű csatlakozókkal összekapcsolhatja őket. Így olyan egyedi formát hozhat létre, amely tökéletesen illeszkedik a helyiségébe. Állítsa össze a lámpatestet fantáziája szerint, csatlakoztassa a Wi-Fi hálózatához, párosítsa a mobilalkalmazással és kezdődhet a színes móka.
A lámpatestet a csomagban található 3M szalag segítségével rögzítheti a falra.
Videós oktatóvideók
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| protokoll | WIFI + BLE |
| fogyasztás | 34 W |
| fényáram | – |
| színhőmérséklet | – |
| fény színe | RGBIC |
| fényhasznosítás | – |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | – |
| fényforrás mellékelve | – |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | nem |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| színbeállítások (RGBIC) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP20 |
| a diffúzor anyaga | műanyag |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 220–240 V~/50 Hz |
| hossz | – |
| szélesség | – |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| típus | – |
| lámpatest | műanyag |
| forma | – |
| keret színe | fekete |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | – |
| szegmensek száma | 18 |
| a szegmensek maximális száma | 18 |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.