GoSmart LED szalag WiFi 2m, 11W, 750lm, RGB/CCT
GoSmart LED szalag WiFi 2m, 11W, 750lm, RGB/CCT
Teremtsen egyedi hangulatot a belső térben, és szerezzen teljes ellenőrzést a világítás felett az EMOS GoSmart Wi-Fi intelligens LED-csíkokkal. Hozzon létre különböző jeleneteket és animációkat, állítsa be a fényszíneket és a fényerősséget az igényei
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Elkészítheti saját okos otthonát az EMOS GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel. Csatlakoztassa az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és irányítsa őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazással.
Hozzon egyedi hangulatot a belső térben, és teljes körű ellenőrzést kapjon a világítás felett az okos LED-csíkok EMOS GoSmart Wi-Fi technológiával segítségével. Hozzon létre különböző jeleneteket és animációkat, állítsa be a világítás színeit és fényerejét igényei szerint. A mobilalkalmazással a vezérlés mindig kéznél van. A LED szalagok ideálisak egy egész helyiség megvilágítására és esztétikai elemek kiemelésére, mivel képesek a tompításra és az RGB színek megváltoztatására.
- Fényszín: RGB, hideg fehér, meleg fehér
- Watt teljesítmény: 11 W
- Fénykibocsátás: 750 lm
- Kromatikus hőmérséklet: 2.700 – 6.500 K
- Protokoll: Wi-Fi + BLE (2,4 GHz)
- Besorolás: IP44
- Hossz: 2 m
Egyszerű hosszbeállítás
A GoSmart LED-szalag mértéke 2 m, de az egyes szegmenseknek (szegmenshossz 20 cm) köszönhetően könnyen lerövidítheti a kívánt hosszúságra, hogy megfeleljen az igényeinek. A chip PU védelme biztosítja, hogy a szalag idővel sem sárgul be.
Létrehozza a tökéletes hangulatot LED csíkjainkkal
Függetlenül attól, hogy egy élénk színű partit, egy romantikus estét vagy egy őrült gyerekszülinapi bulit tervez, LED csíkjaink segítenek megteremteni a megfelelő hangulatot minden alkalomhoz.
Az LED csíkok segítenek megteremteni a megfelelő hangulatot minden alkalomhoz.Egyszerű vezérlés Wi-Fi-n és mobilalkalmazáson keresztül
Kapcsolja a LED-szalagot a Wi-Fi hálózatához, és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS operációs rendszerekre érhető el. Az alkalmazásban könnyedén beállíthat világítási jeleneteket, időbeosztásokat a fények be- és kikapcsolásához, vagy párosíthatja más okoseszközökkel otthonában.
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| protokoll | WIFI + BLE |
| fogyasztás | 11 W |
| fényáram | 750 lm |
| színhőmérséklet | 2 700–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| fényhasznosítás | 63 lm/W |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | G |
| fényforrás mellékelve | ZPW218R.LS |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| színbeállítások (RGBIC) | nem |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 3 év |
| védettség | IP20/IP44 |
| a diffúzor anyaga | PU |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 230 V~/50 Hz |
| hossz | 2 m |
| szélesség | 12 mm |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | – |
| kategória | GoSmart |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| típus | – |
| lámpatest | – |
| forma | – |
| keret színe | – |
| technológia | LED |
| RGB digital | nem |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | 20 000 |
| magasság | 2 mm |
| szegmensek száma | 10 |
| a szegmensek maximális száma | 10 |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.