GoSmart Programozható vezeték nélküli szobatermosztát WiFi-vel P56S11
GoSmart Programozható vezeték nélküli szobatermosztát WiFi-vel P56S11
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
Az okos élet még elérhetőbbé válik
Hozd létre saját okos otthonodat az EMOS GoSmart és más TUYA-kompatibilis okos eszközökkel. Kapcsolja az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és irányítsa őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Kontroll alatt tarthatja a fűtést – okosan és bárhonnan
Az EMOS GoSmart termékcsalád P56S11 okos termosztátja segít az ideális hőmérséklet fenntartásában, az energiatakarékosságban és a maximális kényelemben egyszerre. A fejlett OpenTherm technológiának köszönhetően automatikusan optimalizálja a fűtést és hűtést az aktuális körülményeknek megfelelően, így biztosítva a hatékony működést felesleges veszteségek nélkül. Ha ehhez hozzáadjuk az okos funkciókat – GPS helymeghatározás, hőmérséklet-forgatókönyv-tervezés, alkalmazáson keresztüli vezérlés bárhonnan, valamint a Google Assistant és az Amazon Alexa hangalapú asszisztensek támogatása -, akkor egy igazán intelligens klímaközponttal rendelkezünk otthonunkban. A kizárólag az EMOS számára kizárólag az EMOS számára létrehozott modern dizájn nemcsak praktikussá teszi a termosztátot, hanem stílusos kiegészítője is bármely belső térnek.
Hőmérsékletszabályozás a modern otthonba
Minden szobára, minden napra és minden órára beállíthatja az ideális hőmérsékletet. Akár kényelmes meleget szeretne a fürdőszobában ébredéskor, akár frissítő hűvösséget a hálószobában lefekvés előtt, otthona mindig az Ön ritmusához igazodik.
Az hőmérséklet-kalibrálás funkció biztosítja, hogy a termosztáton megjelenő értékek pontosan megfeleljenek a kedvenc eszközei – például hőmérő vagy időjárásmérő állomás – által mért értékeknek.
Az okos GPS funkciónak köszönhetően a termosztát automatikusan bekapcsolja a fűtést vagy a hűtést, így visszatérésekor mindig az ideális hőmérséklet fogadja Önt. Ha pedig nyaralni megy, és elfelejti lekapcsolni a fűtést, semmi gond – az Mobilalkalmazás EMOS GoSmart segítségével bármikor mindent beállíthat távolról. Kényelem, megtakarítás és biztonság – bárhol is legyen.
A P56S11 okos termosztát 16A kapcsolható relével nagyobb terhelésű eszközöket, például infrapaneleket vagy közvetlen tüzelésű fűtőtesteket is vezérelhet. Naponta akár 6 hőmérsékleti programot és 3 felhasználó által beállítható forgatókönyvet kínál, hogy könnyen alkalmazkodjon az Ön igényeihez. Az Szünidei üzemmód funkcióval könnyedén beállíthatja a hőmérsékletet hosszabb időhorizontra is.
Az adó és a vevő közötti akár 100 m-es vezeték nélküli hatótávolságnak köszönhetően élvezheti a kényelmet és a rugalmasságot anélkül, hogy kábelek korlátoznák. Abban az esetben, ha vevőkészüléke elromlik, vagy egy másik vevőkészüléket kell hozzáadnia egy termosztáthoz, külön vevőkészüléket vásárolhat a P5611OTR jelölés alatt, amely teljesen kompatibilis intelligens termosztátunkkal.
Az okos termosztátunkkal teljesen kompatibilis.
A P56S11 termosztát egyesíti a praktikus funkcionalitást a modern, időtlen dizájnnal, amely bármilyen belső térbe illik. A háttérvilágítással ellátott érintőképernyő világos és intuitív – a nagy számjegyek segítségével könnyen látható az aktuális és a beállított hőmérséklet, a háttérvilágításnak köszönhetően pedig éjszaka is kényelmesen kezelhető, anélkül, hogy fel kellene kapcsolni a villanyt. Ráadásul a termosztát támogatja az Amazon Alexa és a Google Assistant hangalapú asszisztenseket, így hangutasításokkal is vezérelheti.
Monitorozás és csatlakozás az EMOS GoSmart rendszerhez
A P56S11 okos termosztát egy kapcsolóegységből (vevő) és egy adóból (termosztát) áll, melyek a mellékelt útmutató szerint könnyen párosíthatók egymással. Válasszon megfelelő helyet a termosztátnak – ideális esetben ott, ahol a háztartás tagjai leggyakrabban tartózkodnak. Egyszerűen helyezze a kapcsolóegységet a falra a hőforrás mellé, és csatlakoztassa a vezetékeket az egyértelmű ábrának megfelelően.
A telepítés után egyszerűen csatlakoztassa a termosztátot otthoni Wi-Fi hálózatához, és párosítsa az Android és iOS rendszerre egyaránt elérhető EMOS GoSmart mobilalkalmazással. Gyorsan és egyszerűen teljes mértékben irányíthatja fűtését vagy hűtését közvetlenül a telefonjáról.
Válassza ki az igényeinek megfelelő termosztátot
Fedezze fel új termosztátkínálatunkat – a klasszikustól az intelligensig, padlóérzékelővel vagy beépített, kizárólag az EMOS számára tervezett exkluzív kivitelben.
Videós oktatóvideók
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| vezérlés típusa | programozható elektronikus szobatermosztát, opcionális mobiltelefonos vezérlés (iOS, Android) |
| termosztát típusa | vezeték nélküli, OpenTherm kommunikációval |
| vezérlésmód | melegítő és hűtő rendszer |
| hőmérséklet beállítása | 7 °C és 30 °C, 0,2 °C-onként |
| hőmérséklet szabályozás típusa | kényelmi és gazdaságos hőmérséklet |
| állítható hőmérséklet szórás | # |
| hőmérsékletmérés | 0 °C és 40 °C, felbontás 0,1 °C |
| kapilláris érzékelő hossza | – |
| programok száma | 6 + 3 felhasználó által állítható |
| ON/OFF funkció | igen |
| háttérvilágítású kijelző | igen |
| szín | fehér |
| kapcsolás | 230 V AC vagy feszültségmentes |
| hatótávolság szabad területen | 100 m |
| fagyvédelem | igen |
| a vevő tápellátása | 230 V AC |
| szünidő üzemmód | igen |
| Set-back funkció | nem |
| további érzékelőkhöz csatlakoztatható | nem |
| táplálás | – |
| a kapubejárat tápellátása | – |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| az adó tápellátása | 5 V USB adapter (tartozék) |
| üzemi frekvencia | 868 MHz |
| a csomagolás része | – |
| kapcsolt terhelés | 16 A-es ellenállás, 5 A-es induktív |
| hőmérséklet kalibrálása | igen |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| sorozat | GoSmart |
| padlószenzor | – |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | – |
| a kapubejárat mérete | – |
| a vevő mérete | 115 × 37 × 91 mm |
| az adó mérete | 98 × 55 × 98 mm |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.