GoSmart Programozható vezetékes szobatermosztát WiFi-vel P56S01
GoSmart Programozható vezetékes szobatermosztát WiFi-vel P56S01
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
Az okos élet még elérhettőbbé válik
Elkészítheti saját okos otthonát az EMOS GoSmart okos eszközökkel és más TUYA-kompatibilis eszközökkel. Kapcsolja össze az egyes termékeket, állítsa be működésük automatizálását és irányítsa őket távolról a teljesen lokalizált és intuitív mobilalkalmazás segítségével.
Kontroll alatt tarthatja a fűtést – okosan és bárhonnan
Az okos vezeték nélküli termosztát padlóérzékelővel P56S01 az EMOS GoSmart termékcsaládból segít fenntartani az ideális hőmérsékletet, energiát takaríthat meg és egyszerre élvezheti a maximális kényelmet. A fejlett OpenTherm technológiának köszönhetően automatikusan optimalizálja a fűtést és hűtést az aktuális körülményeknek megfelelően, így biztosítva a hatékony működést felesleges veszteségek nélkül. Ha ehhez hozzáadjuk az okos funkciókat – GPS helymeghatározás, hőmérséklet-forgatókönyvek tervezése, alkalmazással történő vezérlés bárhonnan, valamint a Google Assistant és az Amazon Alexa támogatása -, akkor egy igazán okos klímaközponttal rendelkezünk otthonunkban. A kizárólag az EMOS számára kizárólag az EMOS számára létrehozott modern dizájn nemcsak praktikussá teszi a termosztátot, hanem stílusos kiegészítője is bármely belső térnek.
Fűtési és hűtési rendszer szabályozása
Az intelligens vezetékes termosztát fűtési rendszerhez és hűtőegységhez egyaránt csatlakoztatható. Télen a termosztát fenntartja az optimális hőmérsékletet, és megakadályozza a költséges túlmelegedést. Forró nyári napokon a termosztát gondoskodik a hűtésről, kellemetlen hőmérséklet-ingadozások nélkül. Élvezze a tökéletes kényelem érzését egész évben. A termosztáton 7 °C és 30 °C közötti hőmérséklet-tartományt választhat, amely akár 0,2 °C-os lépésekben is beállítható.
A hőmérséklet-kalibrációs funkció azt is biztosítja, hogy a termosztáton megjelenő értékek pontosan megfeleljenek a kedvenc eszközein – például hőmérőn vagy időjárásmérő állomáson – mért értékeknek.
Az okos GPS funkciónak köszönhetően a termosztát automatikusan bekapcsolja a fűtést vagy a hűtést, így visszatérésekor mindig az ideális hőmérséklet fogadja Önt. Ha pedig nyaralni megy, és elfelejti lekapcsolni a fűtést, semmi gond – az Mobilalkalmazás EMOS GoSmart segítségével bármikor mindent beállíthat távolról. Kényelem, megtakarítás és biztonság – bárhol is legyen.
A P56S01 okos termosztát 16A kapcsolható relével nemcsak a padlófűtést, hanem a nagyobb terhelésű készülékeket, például az infravörös paneleket vagy a közvetlen tüzelésű fűtőtesteket is képes vezérelni. Naponta akár 6 hőmérsékleti programot, valamint 3 felhasználó által beállítható forgatókönyvet kínál, amelyeket könnyedén az Ön igényeihez igazíthat.
A termosztátot olyan kazánhoz csatlakoztathatja, amely támogatja az OpenTherm kommunikációt. Ennek előnye, hogy nem csak a helyiséghőmérséklet, hanem a rendszer vízhőmérséklete vagy más változók alapján is szabályozhatja a kazán teljesítményét. A kapcsolás OT-n keresztül, valamint relé segítségével történik. A legtöbb termosztát vagy csak OT kimenettel, vagy relékimenettel rendelkezik. A P56S01 intelligens termosztát mindkét kimenettel rendelkezik a kazánhoz való csatlakozáshoz. A termosztát növeli a fűtési rendszer hatékonyságát, csökkenti a költségeket, és az OT vezérlésnek köszönhetően egyszerűen telepíthető.
A P56S01 termosztát egyesíti a praktikus funkcionalitást a modern, időtlen dizájnnal, amely bármilyen belső térbe illeszkedik.A háttérvilágítással ellátott érintőképernyő tiszta és intuitív – a nagy számjegyek segítségével könnyen látható az aktuális és a beállított hőmérséklet, a háttérvilágításnak köszönhetően pedig még éjszaka is kényelmesen kezelhető, anélkül, hogy fel kellene kapcsolni a villanyt. Ráadásul a termosztát támogatja az Amazon Alexa és a Google Assistant szolgáltatást, így hangutasításokkal is vezérelheti.
Monitorozás és csatlakozás az EMOS GoSmart rendszerhez
A P56S01 okos termosztát hőmérsékletérzékelővel ellátott 3 méteres kábellel van felszerelve, amely hosszának köszönhetően kényelmesen elhelyezhető a padlóban a padlófűtéshez. Ezután a termosztát szerelőlapját egy megfelelő szerelődobozba csavarozza, a vezetékeket és a hőmérséklet-érzékelő kábelt a kapcsolási rajznak megfelelően csatlakoztatja, végül pedig felhelyezi az elülső burkolatot. És már kész is van! A P56S01 intelligens termosztát 230 V AC hálózati tápegységről kapja a tápellátást.
Ezután csak csatlakoztassa a készüléket otthoni Wi-Fi hálózatához, és párosítsa az EMOS GoSmart mobilalkalmazással, amely Android és iOS rendszerre egyaránt elérhető.
Válassza ki az igényeinek megfelelő termosztátot
Fedezze fel új termosztátkínálatunkat – a klasszikustól az intelligensig, padlóérzékelős vagy beépített, kizárólag az EMOS számára tervezett exkluzív dizájnnal.
Videós oktatóvideók
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| vezérlés típusa | programozható elektronikus szobatermosztát, opcionális mobiltelefonos vezérlés (iOS, Android) |
| termosztát típusa | vezetékes, OpenTherm kommunikációval + padlófűtés |
| vezérlésmód | melegítő és hűtő rendszer |
| hőmérséklet beállítása | 7 °C és 30 °C, 0,2 °C-onként |
| hőmérséklet szabályozás típusa | kényelmi és gazdaságos hőmérséklet |
| állítható hőmérséklet szórás | 0,1 °C és 1 °C (felbontás 0,1 °C) |
| hőmérsékletmérés | 0 °C és 40 °C, felbontás 0,1 °C |
| kapilláris érzékelő hossza | – |
| programok száma | 6 + 3 felhasználó által állítható |
| ON/OFF funkció | igen |
| háttérvilágítású kijelző | igen |
| szín | fehér |
| kapcsolás | 230 V AC vagy feszültségmentes |
| hatótávolság szabad területen | – |
| fagyvédelem | igen |
| a vevő tápellátása | – |
| szünidő üzemmód | igen |
| Set-back funkció | nem |
| további érzékelőkhöz csatlakoztatható | nem |
| táplálás | 230 V AC |
| a kapubejárat tápellátása | – |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| az adó tápellátása | – |
| üzemi frekvencia | – |
| a csomagolás része | termosztát, padlóérzékelő 3 m, Ø 8 mm |
| kapcsolt terhelés | 16 A-es ellenállás, 5 A-es induktív |
| hőmérséklet kalibrálása | igen |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| sorozat | GoSmart |
| padlószenzor | NTC 10 kΩ, 3 m |
| garancia-időszak | 2 év |
| méretek | 98 × 37 × 98 mm |
| a kapubejárat mérete | – |
| a vevő mérete | – |
| az adó mérete | – |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.