GoSmart Moduł włączeniowy IP-2103SZ, ZigBee, 1-kanałowy, bez przewodu zerowego
GoSmart Moduł włączeniowy IP-2103SZ, ZigBee, 1-kanałowy, bez przewodu zerowego
Mały rozmiar i duży efekt. Są to nasze moduły przełączające i ściemniające, które umożliwiają sterowanie oświetleniem w domu za pomocą aplikacji mobilnej. Możesz ustawić intensywność światła i, na przykład, czas jego włączenia lub wyłączenia.
Znajdź sprzedawcęOpis produktu
Mądre życie jest jeszcze bardziej przystępne
Stwórz swój własny inteligentny dom z inteligentnymi urządzeniami EMOS GoSmart i innymi urządzeniami kompatybilnymi z TUYA. Połącz poszczególne produkty, skonfiguruj automatyzację ich działań i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.
>Zmień swój włącznik w inteligentny
- Moduł do zdalnego sterowania oświetleniem w pomieszczeniach
- Szerokie możliwości automatyzacji i podłączenia innych urządzeń w systemie EMOS GoSmart: 14pt;”>Szerokie możliwości automatyzacji i połączenia z innymi urządzeniami w systemie EMOS GoSmart
- Dodatkowe funkcje: Tworzenie scen, grupowanie urządzeń, timer, udostępnianie rodzinie
- Aplikacja mobilna EMOS GoSmart dla systemów Android i iOS w ponad 60 językach
- Kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa
- Oferuje również moduły ściemniania, silnikowe i garażowe
Prosta instalacja
- Łatwa instalacja we wszystkich popularnych typach puszek instalacyjnych
- Moduł może być instalowany w różnych miejscach, np. W niektórych innych miejscach, np. pod płytą gipsowo-kartonową, w suficie ……
- Podłączenie przełącznika nie wymaga obecności przewodu zerowego N w punkcie połączenia
- Parowanie i sterowanie modułem za pomocą niestandardowej aplikacji za pośrednictwem bramki Zigbee (brak w zestawie)
Inteligentny moduł można połączyć z innymi urządzeniami w domu (zegary, światła, czujniki drzwi, okien, ogrzewania). Po sparowaniu z aplikacją mobilną EMOS GoSmart można automatyzować i planować czasy dla poszczególnych urządzeń. Na przykład automatycznie włączać światła podczas wakacji. Stwórz inteligentny dom, który dostosowuje się do Twoich potrzeb.
>Kontroluj za pomocą aplikacji
Podłącz moduł do bramki ZigBee i sparuj go z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, dostępną dla Androida i iOS. Ponieważ moduły są stale zasilane, działają również jako przedłużacz sygnału Zigbee, umożliwiając zarządzanie coraz większą liczbą urządzeń ZigBee w jednej sieci.
>Schematy okablowania
Możesz wybrać sterowanie jednym lub dwoma oddzielnymi kanałami. W ten sposób możesz wybrać odpowiedni typ w zależności od przełącznika, który chcesz przekonwertować na inteligentny (pojedynczy przełącznik lub podwójny przełącznik).
>Przełącznik 1-kanałowy – Brak przełącznika.
Przełącznik 1-kanałowy – z jednym przełącznikiem
Przełącznik 1-kanałowy – z dwoma przełącznikami
Specyfikacje techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| produkt | moduł włączeniowy IP |
| łączność | ZigBee 2,4 GHz |
| maksymalna liczba podłączonych urządzeń | – |
| kompatybilność | EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | tak |
| protokół | Zigbee 3.0 |
| parowanie | automatyczny, manualny |
| języki aplikacji | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków |
| szerokość | 40 mm |
| głębokość | 18 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| wysokość | 40 mm |
| waga | 30 g |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| liczba przycisków sterujących | 1 |
| zasilanie | 230 V~/50 Hz, max. 0,3 W |
| obsługiwany OS | Android, iOS |
| zasilacz w zestawie | – |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| rodzaj | GoSmart |
Aplikacja EMOS GoSmart
Zainstaluj mózg swojego inteligentnego domu na swoim urządzeniu mobilnym.
Kontroluj wszystkie swoje produkty za pomocą jednej aplikacji
Pełna lokalizacja i łatwość obsługi
Aplikacja EMOS GoSmart ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Dzięki jej doskonałej lokalizacji, możesz komunikować się z nią w swoim ojczystym języku.
Bez skomplikowanych ustawień aplikacja EMOS GoSmart daje Ci aktualny przegląd tego, co dzieje się w Twoim domu i pozwala wygodnie zdalnie sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami.