GoSmart Wielofunkcyjna bramka IP-2000Z ZigBee / Bluetooth / WiFi
GoSmart Wielofunkcyjna bramka IP-2000Z ZigBee / Bluetooth / WiFi
Znajdź sprzedawcęOpis produktu
Inteligentne mieszkanie jest jeszcze bardziej dostępne
Stwórz własny inteligentny dom dzięki inteligentnym urządzeniom EMOS GoSmart i innym kompatybilnym z platformą TUYA. Połącz poszczególne produkty, ustaw automatyzację ich działania i steruj nimi zdalnie za pomocą w pełni zlokalizowanej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.
Jedna brama, nieskończone możliwości
Chcesz pójść o krok dalej w kwestii inteligentnego domu? Dzięki bramie GoSmart IP-2000Z z łatwością podłączysz kolejne czujniki i urządzenia bez skomplikowanej konfiguracji. Wszystko działa tak, jakby było podłączone bezpośrednio do sieci Wi-Fi – przejrzyście, niezawodnie i gotowe do tworzenia automatyzacji dokładnie według Twoich potrzeb.
Brama IP-2000Z została zaprojektowana tak, aby połączyć wszystko, co ważne. Obsługuje urządzenia wykorzystujące ZigBee, ale także protokoły komunikacyjne Bluetooth (BLE i SigMesh). Dzięki temu można łączyć szeroką gamę produktów w jednym ekosystemie i stworzyć dom, który współpracuje inteligentnie i bez ograniczeń.
Protokół ZigBee – nowoczesna droga do inteligentnego domu
ZigBee to nowoczesny protokół komunikacyjny przeznaczony specjalnie dla inteligentnych domów. Zapewnia on bezpieczną, stabilną i niezawodną komunikację między kompatybilnymi urządzeniami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko działa tak, jak powinno. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa Twoje dane i inteligentne urządzenia są chronione przed nieuprawnionym dostępem. Dużą zaletą ZigBee jest jego skalowalność. Poszczególne urządzenia tworzą między sobą sieć, dzięki czemu nie muszą zawsze znajdować się w bezpośrednim zasięgu bramy. Wystarczy, że urządzenie znajduje się w pobliżu innego elementu ZigBee – a Twój inteligentny dom może się rozwijać bez ograniczeń technicznych i bez nadmiernego obciążenia sieci Wi-Fi. Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń może wynosić nawet 128.
ZigBee został zaprojektowany z naciskiem na minimalne zużycie energii. Dzięki temu małe czujniki bezprzewodowe mogą działać na jednej baterii nawet przez kilka lat, więc nie musisz martwić się częstą wymianą ani niepotrzebnymi kosztami.
Dzięki bramie GoSmart IP-2000Z można stworzyć centralną sieć dla wszystkich urządzeń ZigBee – ale to nie wszystko. Brama obsługuje również protokoły Bluetooth BLE i SigMesh, dzięki czemu można łatwo podłączyć do jednego systemu jeszcze szerszą gamę inteligentnych produktów. Ponadto działa jako niezależna sieć domowa, więc nawet w przypadku awarii Internetu urządzenia podłączone do bramy IP-2000Z pozostają w pełni sprawne. Twoje inteligentne gospodarstwo domowe działa więc niezawodnie i wspiera Cię nawet w nieoczekiwanych sytuacjach.
Inteligentną bramkę IP-2000Z można postawić na stole, półce lub szafce. Do zasilania bramki z sieci elektrycznej można użyć dołączonego kabla USB-C o długości 0,5 m , a energię może jej dostarczać również powerbanka.
Po zainstalowaniu w wybranym miejscu wystarczy podłączyć bramkę do domowej sieci Wi-Fi i sparować ją z aplikacją mobilną EMOS GoSmart, która jest dostępna dla telefonów komórkowych z systemem operacyjnym Android i iOS. Następnie można sparować z nią wszystkie inteligentne urządzenia, które obsługują jej protokoły komunikacyjne.
Połącz inteligentne urządzenia między sobą za pomocą inteligentnych scenariuszy i pozwól, aby dom reagował za Ciebie. Na przykład, gdy czujnik drzwiowy lub PIR wykryje otwarcie drzwi lub ruch, kamera rozpocznie nagrywanie, a światło automatycznie się włączy. Dzięki EMOS GoSmart możesz dostosować automatyzację dokładnie do swojego stylu życia i stworzyć bezpieczniejszy, wygodniejszy i inteligentniejszy dom.
Samouczki wideo
Specyfikacje techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| produkt | bramka IP |
| łączność | 2,4 GHz WIFI |
| maksymalna liczba podłączonych urządzeń | 128 |
| kompatybilność | EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| protokół | Wi-Fi/Zigbee 3.0/BLE/SigMesh |
| parowanie | automatyczny, manualny |
| języki aplikacji | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR + 60 innych języków |
| szerokość | 85 mm |
| głębokość | 100 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| wysokość | 20 mm |
| waga | 132 g |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| liczba przycisków sterujących | 1 |
| zasilanie | 5 V DC/1,0 A |
| obsługiwany OS | Android, iOS |
| zasilacz w zestawie | nie |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| rodzaj | GoSmart |
Aplikacja EMOS GoSmart
Zainstaluj mózg swojego inteligentnego domu na swoim urządzeniu mobilnym.
Kontroluj wszystkie swoje produkty za pomocą jednej aplikacji
Pełna lokalizacja i łatwość obsługi
Aplikacja EMOS GoSmart ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Dzięki jej doskonałej lokalizacji, możesz komunikować się z nią w swoim ojczystym języku.
Bez skomplikowanych ustawień aplikacja EMOS GoSmart daje Ci aktualny przegląd tego, co dzieje się w Twoim domu i pozwala wygodnie zdalnie sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami.