GoSmart alarm IP‑126L GUARDIAN s pohybovým senzorom, 6× dverový/okený senzor, WiFi
GoSmart alarm IP‑126L GUARDIAN s pohybovým senzorom, 6× dverový/okený senzor, WiFi
Nájsť predajcuTechnické benefity
Videonávody
Technické špecifikácie
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| typ montáže | – |
| montážny otvor | – |
| detekčný dosah | 8 m |
| produkt | alarm |
| detekčný uhol | 110° |
| doba zopnutia | 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min |
| typ senzora | PIR |
| krytie | IP21 |
| napájanie | DC USB 5 V / 3× AA |
| farba | biela, čierna |
| max. záťaž kapacitná | – |
| max. záťaž odporová | – |
| citlivosť | – |
| energetická trieda | – |
| podporované OS | Android, iOS |
| Parameter | Hodnota |
|---|---|
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, otvorený systém |
| protokol | Wi-Fi, RF |
| ukladanie na kartu SD | nie |
| ukladanie na cloud | nie |
| prenosová frekvencia | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| ovládanie hlasovými asistentmi | nie |
| hlasová komunikácia | nie |
| notifikácie do mobilnej aplikácie | áno |
| jazyky aplikácie | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 ďalších jazykov |
| inštalačný materiál | áno |
| ďalšie funkcie | nie |
| záručná doba | 2 roky |
| rozmer | 102 × 78 × 60 mm |
| predajný obal | 1 ks, papierová krabička |
Aplikácia EMOS GoSmart
Nainštalujte mozog inteligentnej domácnosti do svojho mobilného zariadenia.
Ovládanie všetkých produktov pomocou jedinej aplikácie
Úplná lokalizácia a jednoduché používanie
Aplikácia EMOS GoSmart uľahčuje ovládanie všetkých inteligentných domácich zariadení prostredníctvom mobilného telefónu alebo tabletu. Vďaka jej dokonalej lokalizácii s ňou môžete komunikovať vo svojom rodnom jazyku.
Bez zložitých nastavení vám aplikácia EMOS GoSmart poskytuje aktuálny prehľad o dianí vo vašej domácnosti a umožňuje vám pohodlne ovládať všetky inteligentné zariadenia na diaľku.