GoSmart kültéri LED reflektor, bővítő készlet, 1 darab, 4 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
GoSmart kültéri LED reflektor, bővítő készlet, 1 darab, 4 W, RGBIC dimmelhető, WiFi
A bővítőkészlet 1 db okos kültéri reflektort tartalmaz, amely a ZIW184R indulókészlet bővítésére szolgál. Ennek segítségével a reflektorok teljes száma akár 6-ra is növelhető – legfeljebb 3 bővítőkészlet és egy indulókészlet együttes használatával.
Értékesítő kereséseLegfontosabb előnyök
Termék leírása
GoSmart kültéri reflektor bővítő készlet
Ez a bővítő készlet 1 darab Smart kültéri reflektort tartalmaz, amely a ZIW184R Starter Kit bővítésére szolgál. Lehetővé teszi, hogy a reflektorok teljes számát 6-ra növelje – ha egy kezdő készlettel együtt legfeljebb 3 bővítő készletet használ. A rendszer így széleskörű lehetőséget kínál a reflektorok testreszabására és elrendezésére az Ön elképzelései és térbeli lehetőségei szerint, akár egy homlokzatot, akár egy kerti pavilont vagy egy kerti partit szeretne megvilágítani. Az egyes spotlámpák közötti távolság legfeljebb 3 m.
Videós oktatóvideók
Műszaki specifikációk
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| protokoll | WIFI + BLE |
| fogyasztás | 4 W |
| fényáram | 330 lm |
| színhőmérséklet | 3 000–6 500 K |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| fényhasznosítás | 82 lm/W |
| a beépített fényforrás energiaosztálya | F |
| fényforrás mellékelve | # |
| dimmelhetőség | igen |
| színhőmérséklet beállítása | igen |
| színbeállítások (RGB) | igen |
| színbeállítások (RGBIC) | igen |
| támogatott OS | iOS, Android |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WiFi |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| élettartam | 20 000 óra |
| garancia-időszak | 2 év |
| védettség | IP65 |
| a diffúzor anyaga | műanyag (PC) |
| Paraméterek | Érték |
|---|---|
| bemeneti feszültség | 200–240 V~/50 Hz |
| hossz | 25,5 mm |
| szélesség | 102 mm |
| tápvezeték hossza | 1,5 m |
| sorozat | GoSmart |
| kategória | EXCLUSIVE |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis doboz |
| típus | – |
| lámpatest | műanyag |
| forma | – |
| keret színe | fekete |
| technológia | LED |
| RGB digital | igen |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon, Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| kapcsolási ciklusok száma | – |
| magasság | 260 mm |
| szegmensek száma | 1 |
| a szegmensek maximális száma | 6 |
EMOS GoSmart alkalmazás
Telepítse okosotthonának vezérlését mobileszközére.
Irányítsa az összes termékét egyetlen alkalmazással
Teljes lokalizáció és egyszerű használat
Az EMOS GoSmart alkalmazással egyszerűen vezérelheti az összes okosotthon-eszközét mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. A tökéletes lokalizációnak köszönhetően anyanyelvén is kommunikálhat vele.
Bonyolult beállítások nélkül az EMOS GoSmart alkalmazás naprakész áttekintést ad arról, hogy mi történik otthonában, és lehetővé teszi, hogy kényelmesen, távolról irányítsa az összes okoseszközét.