GoSmart outdoor LED spotlight, extension kit, 1 piece, 4 W, RGBIC dimmable, WiFi
GoSmart venkovní LED reflektor, rozšiřující sada, 1 díl, 4 W, RGBIC stmívatelné, WiFi
Rozšiřující sada obsahuje 1 ks chytrého venkovního reflektoru, který je určen na rozšíření startovací sady ZIW184R. Díky ní můžete navýšit celkový počet reflektorů až na 6 – při využití až 3 rozšiřujících sad společně s jednou startovací.
Vyhledat prodejceTechnické benefity
Popis výrobku
Rozšiřující set GoSmart Venkovní reflektor
Tato rozšiřující sada obsahuje 1 ks chytrého venkovního reflektoru, který je určen na rozšíření startovací sady ZIW184R. Díky ní můžete navýšit celkový počet reflektorů až na 6 – při využití až 3 rozšiřujících sad společně s jednou startovací. Systém tak nabízí široké možnosti přizpůsobení a rozvržení reflektorů podle vašich představ a prostorových možností, ať už chcete osvětlit fasáfu, zahradní altán nebo uspořádat zahradní párty. Vzdálenost mezi jednotlivými reflektory je až 3 m.
Videonávody
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| protokol | WIFI + BLE |
| příkon | 4 W |
| světelný tok | 330 lm |
| teplota chromatičnosti | 3 000–6 500 K |
| barva světla | teplá bílá–studená bílá |
| světelná účinnost | 82 lm/W |
| energetická třída obsaženého světelného zdroje | F |
| obsažený světelný zdroj | ZIW181R.LS |
| stmívání | ano |
| nastavení teploty chromatičnosti | ano |
| nastavení barev (RGB) | ano |
| nastavení barev (RGBIC) | ano |
| podporované OS | iOS, Android |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz (IEEE 802.11b/g/n) |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| životnost | 20 000 hodin |
| záruční doba | 2 roky |
| krytí | IP65 |
| materiál difuzoru | plast (PC) |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| vstupní napětí | 200–240 V~/50 Hz |
| délka | 25,5 mm |
| šířka | 102 mm |
| délka přívodu | 1,5 m |
| řada | GoSmart |
| kategorie | EXCLUSIVE |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| typ | – |
| materiál těla | plast |
| tvar | – |
| barva těla | černá |
| technologie | LED |
| RGB digital | ano |
| ovládání hlasovými asistenty | ano (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| notifikace do mobilní aplikace | ano |
| počet spínacích cyklů | – |
| výška | 260 mm |
| počet segmentů | 1 |
| maximální počet segmentů | 6 |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.