O nás

EMOS – děláme život jednodušší

Naší vášní je elektřina! Baví nás vyvíjet, vyhledávat a dodávat takové elektro produkty, které vám díky své příznivé ceně zpříjemní a zjednoduší vaše bydlení a život.

EMOS GoSmart je obchodní značka skupiny společností EMOS s centrálou v České republice, které již více než 30 let nabízejí výrobky drobného domácího elektra, které jsou součástí života každého z nás. Pod značkou EMOS naleznete zejména baterie, světelné zdroje a svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobná elektronická zařízení-multimetry, zkoušečky, zvonky. V pěti zemích zaměstnávají společnosti EMOS více než 450 lidí, kteří se starají o to, aby byly naše výrobky v nejlepší kvalitě a co nejrychleji doručeny k vám, našim zákazníkům.

www.emos.eu

Od roku 2021 jsou společnosti EMOS součástí nadnárodní skupiny Legrand.

Optimální kvalita našich výrobků

Dobré jméno naší značky, kvalita produktů a důvěra těch, kteří je nakupují, jsou velkým závazkem, který se při vývoji, výběru a testování kvality všech produktů EMOS snažíme nezklamat.

Jedním z pilířů naší dlouhodobé strategie je zajištění excelentní skladové dostupnosti našeho sortimentu a expresní přepravy na místo určení.

Každý náš výrobek podléhá přísné kontrole kvality v týmu inspekčních zaměstnanců přímo u výrobců a následně i v naší vlastní laboratoři. Provádíme kolem 1 100 testů ročně, na které dohlíží 25 specialistů.

Díky testování si stojíme za hodnotami, které uvádíme na obalech a garantujeme nezávadnost a bezpečnost každého produktu.

Excelentní skladová dostupnost

Jedním z pilířů naší dlouhodobé strategie je zajištění excelentní skladové dostupnosti našeho sortimentu a expresní přepravy na místo určení.

Nabízíme vynikající skladovou dostupnost našich výrobků a rychlé dodání. Celková skladová plocha přesahuje 16 000 m² a umožňuje nám držet více než 95% položek z našeho sortimentu skladem a v dostatečné zásobě. Více než 2 600 výrobků ze sortimentu EMOS je tak neustále k dispozici našim obchodním partnerům i koncovým spotřebitelům.

Výrobky značky EMOS GoSmart můžete zakoupit ve vybraných obchodních řetězcích, u on-line prodejců, v elektro velkoobchodech nebe ve specializovaných elektro prodejnách.

EMOS v kostce

Společnosti EMOS s centrálou v České republice a sesterskými společnostmi na Slovensku, v Polsku, Slovinsku a Maďarsku dodávají své výrobky prostřednictvím sítě distributorů do 26 zemí Evropy k více než 400mil spotřebitelům v těchto zemích.

450

zaměstnanců

2 600

výrobků v nabídce

1 100

testů kvality

23 000

odeslaných položek za den

400mil

konečných spotřebitelů

EMOS součástí nadnárodní skupiny LEGRAND

Legrand je celosvětovým specialistou na elektrickou a digitální infrastrukturu a nabízí výrobky a řešení s vysokou přidanou hodnotou, které zlepšují život tím, že mění prostory, kde lidé žijí, pracují a setkávají se.

Skupina Legrand zaměstnává více než 38 200 pracovníků v téměř 90 zemích a pracuje na zdokonalování elektrických a digitálních infrastruktur budov, pomáhá je digitalizovat a snižovat jejich uhlíkovou stopu. Legrand má řešení pro všechny typy budov – obytné budovy, datová centra a další nebytové budovy; stejně jako průmyslové prostory a infrastruktury. Technologické znalosti skupiny, její vedoucí pozice, šíře a rozmanitost nabídky, mezinárodní přítomnost a síla jejích značek dohromady dělají ze společnosti Legrand globálního lídra.

www.legrandgroup.com