GoSmart Czujnik otwarcia drzwi IP-2011Z, ZigBee
GoSmart Czujnik otwarcia drzwi IP-2011Z, ZigBee
Znajdź sprzedawcęSamouczki wideo
Specyfikacje techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| wymiary | 65 × 26 × 14 mm |
| kolor | biały |
| czułość na światło | – |
| zasięg detekcji | # |
| kąt detekcji | # |
| czas włączenia | # |
| klasa energetyczna | – |
| stopień ochrony | IP20 |
| maks. obciążenie rezystancyjne | – |
| zasilanie | 1× CR2032 (3 V) |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| typ czujnika | magnetyczny |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| obsługiwany OS | Android, iOS |
| kompatybilność | EMOS GoSmart,Tuya,Lidl,Smartlife otwarty system |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| protokół | Zigbee 3.0 |
| zapis na karcie SD | nie |
| zapis w chmurze | nie |
| częstotliwość | 2,4 GHz ZigBee (IEEE 802.15.4) |
| sterowanie za pomocą asystentów głosowych | nie |
| komunikacja głosowa | nie |
| powiadomienia do aplikacji mobilnej | tak |
| języki aplikacji | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 innych języków |
| materiał instalacyjny | 3M taśma |
| pozostałe funkcje | – |
| produkt | czujnik otwarcia drzwi/okien |
| sposób montażu | – |
| otwór montażowy | – |
| baterie wchodzą w skład kompletu | nie |
| maks. obciążenie pojemnościowe | – |
Aplikacja EMOS GoSmart
Zainstaluj mózg swojego inteligentnego domu na swoim urządzeniu mobilnym.
Kontroluj wszystkie swoje produkty za pomocą jednej aplikacji
Pełna lokalizacja i łatwość obsługi
Aplikacja EMOS GoSmart ułatwia sterowanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Dzięki jej doskonałej lokalizacji, możesz komunikować się z nią w swoim ojczystym języku.
Bez skomplikowanych ustawień aplikacja EMOS GoSmart daje Ci aktualny przegląd tego, co dzieje się w Twoim domu i pozwala wygodnie zdalnie sterować wszystkimi inteligentnymi urządzeniami.