GoSmart brezžični senzor za vrata IP‑2011Z, ZigBee
GoSmart brezžični senzor za vrata IP‑2011Z, ZigBee
Poiščite prodajalcaOpis izdelka
Pametno življenje je zdaj še bolj dostopno
Ustvarite svoj pametni dom z napravami EMOS GoSmart in drugimi napravami, združljivimi s platformo TUYA. Povežite posamezne izdelke, nastavite avtomatizacijo njihovih dejavnosti in jih daljinsko upravljajte z uporabo popolnoma lokalizirane in intuitivne mobilne aplikacije.
GoSmart senzor za vrata
Pametni senzor za vrata je inovativna naprava, zasnovana za zagotavljanje vaše varnosti in udobja v vsakdanjem življenju. Takoj vas obvesti, ko se odprejo vrata ali okno, prek obvestila v mobilni aplikaciji. Njegova glavna prednost je možnost avtomatizacije z drugimi pametnimi napravami v vašem domu. Ni več treba skrbeti, ali ste dejansko zaprli okna ali vrata.
- Kompaktne dimenzije, višina le 6,5 cm
- Stikalo za manipulacijo, ki vas opozori na odstranitev ali nepooblaščeno manipulacijo s senzorjem prek obvestila
- Možnost avtomatizacije z drugimi pametnimi napravami
- Ustvarjanje statistike odpiranja/zapiranja za nadzorovani objekt
- Prepoznavanje neobičajnih situacij
- Mobilna aplikacija EMOS GoSmart za Android in iOS v več kot 60 jezikih
Enostavna namestitev
S pomočjo 3M traku, ki je priložen v paketu, lahko senzor pritrdite na okna, vrata, varnostne predale ali celo na hladilnik. Namestitev je zelo enostavna in hitra, zato vam ne bo vzela veliko časa. Senzorje namestite največ 10 mm narazen. Če je razdalja večja od 10 mm, bo senzor takoj zaznal odprtje nadzorovanega mesta in poslal obvestilo prek mobilne aplikacije. Pametni senzor komunicira prek brezžičnega protokola ZigBee 3.0. Da bi deloval pravilno, je potreben združljiv ZigBee vmesnik, ki senzor poveže z mobilno aplikacijo in drugimi pametnimi napravami. ZigBee vmesnik ni vključen v paket in ga je treba kupiti ločeno. Za nemoteno delovanje priporočamo uporabo našega vmesnika ZigBee IP-2000Z (H5002), ki je popolnoma združljiv in omogoča enostavno seznanjanje in stabilno povezavo naprave. Brez vmesnika ZigBee senzorja ni mogoče uporabljati samostojno ali povezati z omrežjem Wi-Fi.
Upravljanje prek aplikacije
Senzor namestite na želeno mesto, ga povežite z vrati ZigBee in povežite z mobilno aplikacijo EMOS GoSmart, ki je na voljo za operacijska sistema Android in iOS. Nato lahko senzor nadzorujete v aplikaciji povsem po svojih potrebah. Nastavite avtomatizacijo, sledite statistiki in se povežite z drugimi pametnimi napravami.
Senzor je sestavljen iz dveh magnetov, ki delujeta na principu preklopa. Ko sta ločena, senzor zazna odprtje nadzorovanega objekta. Ko se približata, zazna zaprtje. Senzor lahko namestite kjerkoli, kjer morate zavarovati odpiranje/zapiranje nadzorovanega objekta. Ne samo na vratih ali oknih, ampak tudi na primer na hladilniku, varnostnem predalu, sefu ali prehodu za hišnega ljubljenčka.
Glavna prednost uporabe senzorjev za vrata GoSmart je njihova uporaba v avtomatizaciji doma. Samodejno vklapljanje luči, ko vstopite v sobo, izklapljanje ogrevanja, ko odprete okno, opozarjanje, ko so vrata odprta, čeprav tega ne želite in številni drugi scenariji niso noben problem za naš senzor.
Video navodila
Tehnične specifikacije
| Parameter | Vrednost |
|---|---|
| dimenzije | 65 × 26 × 14 mm |
| barva | bela |
| občutljivost | – |
| doseg zaznavanja | # |
| kot polja zaznavanja | # |
| čas vklopa | # |
| energetski razred | – |
| zaščita | IP20 |
| maks. uporna obremenitev | – |
| napajanje | 1× CR2032 (3 V) |
| prodajna embalaža | 1 kos, papirnata škatlica |
| tip senzorja | magnetni |
| garancijska doba | 2 leti |
| podprt OS | Android, iOS |
| kompatibilnost | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, odprti sistem |
| Parameter | Vrednost |
|---|---|
| protokol | Zigbee 3.0 |
| shranjevanje na kartici SD | ne |
| shranjevanje v cloudu | ne |
| prenosna frekvenca | 2,4 GHz ZigBee (IEEE 802.15.4) |
| upravljanje z glasovnimi pomočniki | ne |
| glasovna komunikacija | ne |
| obvestila v mobilno aplikacijo | da |
| aplikacijski jeziki | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 drugih jezikov |
| material za vgradnjo | 3M trak |
| ostale funkcije | – |
| izdelek | senzor za vrata/okna |
| tip montaže | – |
| montažna odprtina | – |
| baterija priložena | ne |
| maks. kapacitativna obremenitev | – |
Aplikacija EMOS GoSmart
Namestite možgane svojega pametnega doma na svojo mobilno napravo.
Z eno samo aplikacijo upravljajte vse svoje izdelke
Popolna lokalizacija in enostavna uporaba
Aplikacija EMOS GoSmart omogoča enostavno upravljanje vseh naprav pametnega doma prek mobilnega telefona ali tabličnega računalnika. Zaradi popolne lokalizacije lahko z njo komunicirate v svojem maternem jeziku.
Aplikacija EMOS GoSmart vam brez zapletenih nastavitev omogoča ažuren pregled nad dogajanjem v vašem domu in priročno upravljanje vseh pametnih naprav na daljavo.