GoSmart Ambient LED RGB Lighting for TV 75“ (189 cm)
GoSmart Ambientní LED RGB osvětlení za TV 75“ (189 cm)
GoSmart Ambientní LED TV osvětlení posouvá zážitek ze sledování televize na zcela novou úroveň. Díky HD synchronizační kameře se podsvícení automaticky přizpůsobuje barvám na obrazovce, čímž vytváří dokonalý vizuální efekt.
Vyhledat prodejceTechnické benefity
Popis výrobku
Chytré bydlení je ještě dostupnější
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivé produkty, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
GoSmart Ambientní LED TV osvětlení posouvá zážitek ze sledování televize na zcela novou úroveň. Díky HD synchronizační kameře se podsvícení automaticky přizpůsobuje barvám na obrazovce, čímž vytváří dokonalý vizuální efekt. Veškeré ovládání a nastavení se provádí přes mobilní aplikaci EMOS GoSmart, která je dostupná pro OS Android i iOS.
- segmentové ovládání barev RGBIC
- synchronizace s hudbou pomocí mikrofonu
- velké množství předdefinovaných scénických a dynamických režimů + možnost volby vlastních
- kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant
- velmi příjemná atmosféra pro sledování televize, která chrání váš zrak
- možnost automatizace s dalšími chytrými zařízeními ve vaší domácnosti
- více dostupných velikostí pro televize s úhlopříčkou 55″, 65″ a 75″
4 způsoby použití
Chytré ovládání mobilním zařízením
Pomocí aplikace EMOS GoSmart můžete zapnout/vypnout osvětlení nebo si vybrat z několika přednastavených scénických nebo dynamických režimů. Máte také možnost si vytvořit své vlastní a přizpůsobit tak osvětlení vašim potřebám a situacím. Stačí zapojit GoSmart Ambientní LED TV osvětlení, připojit k vaší Wi-Fi síti a spárovat s naší mobilní aplikací.
Jednoduchá instalace
Už žádné lepení. LED segmenty se rychle přichytí na televizi pomocí speciálních držáků, které lze kdykoli snadno sundat a znovu připevnit.
Videonávody
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| protokol | WIFI + BLE |
| příkon | 24 W |
| světelný tok | 660 lm |
| teplota chromatičnosti | – |
| barva světla | RGB |
| světelná účinnost | 27,5 lm/W |
| energetická třída obsaženého světelného zdroje | – |
| obsažený světelný zdroj | – |
| stmívání | ano |
| nastavení teploty chromatičnosti | ne |
| nastavení barev (RGB) | ano |
| podporované OS | iOS, Android |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz (IEEE 802.11b/g/n) |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| životnost | – |
| záruční doba | 2 roky |
| krytí | – |
| materiál difuzoru | plast (PC) |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| vstupní napětí | 230 V~/50 Hz |
| délka | – |
| šířka | 1610 mm |
| délka přívodu | 2,5 m |
| řada | GoSmart |
| kategorie | – |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| typ | – |
| materiál těla | plast (PP) |
| tvar | – |
| barva těla | černá/bílá |
| technologie | LED |
| RGB digital | ano |
| ovládání hlasovými asistenty | ano (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| notifikace do mobilní aplikace | ne |
| počet spínacích cyklů | – |
| výška | 800 mm |
| počet segmentů | 120 |
| maximální počet segmentů | – |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.