GoSmart Flexible LED strip NEON white, 3 m, 23 W, RGBIC dimmable, WiFi
GoSmart ohebný LED pásek NEON bílý, 3 m, 23 W, RGBIC stmívatelný, WiFi
Objevte Smart ohebný LED pásek NEON s délkou 3 metry a více než 16 miliony barev, které můžete segmentově ovládat přes aplikaci EMOS GoSmart pro Android i iOS. Vytvořte jedinečnou atmosféru díky nastavení barev, jasu, scén a automatizací, nebo nechte pásek reagovat na hudbu!
Vyhledat prodejceTechnické benefity
Popis výrobku
Chytré bydlení je ještě dostupnější
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart s platformou TUYA. Propojujte jednotlivé produkty, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
Ohebný LED pásek NEON, 3m
Objevte kouzlo osvětlení s naším Smart ohebným LED páskem NEON! Tento 3 metry dlouhý RGB-IC pásek s více jak 16 miliony barvami nabízí segmentové ovládání barev a je plně ovladatelný pomocí bezplatné aplikace EMOS GoSmart, která je dostupná pro Android i iOS. Nastavte si barvy, jas a osvětlení podle svých představ, nechte pásek reagovat na hudbu, využijte přednastavené nebo vaše vlastní světelné režimy, vytvářejte scény a automatizace. Funkcemi nabitý LED pásek NEON vytvoří atmosféru, která dokonale ladí s vaším stylem!
- Barva světla: 16 milionů barev s technologií RGB-IC
- Bezplatná aplikace pro Android i iOS
- Příkon: 23 W
- Délka: 3 m
- Šířka: 80 mm
- Flexibilní tvarování
- Protokol: Wi-Fi + Bluethooth
- Jednoduchá instalace
Ovládání pomocí mobilní aplikace
Prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace EMOS GoSmart, která je dostupná pro Android i iOS, můžete snadno ovládat a nastavovat osvětlení. Aplikace nabízí funkce jako časovač, režimy osvětlení, DIY režimy, synchronizace s hudbou, scény a chytré automatizace.
Ovládat pásek můžete nejen pomocí mobilní aplikace, ale také hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant nebo kontrolerem na přívodním kabelu.
Barevné režimy a segmentové ovládání barev
Pro zajištění té správné atmosféry vám bude k dispozici několik přednastavených režimů. Pokud vám naše nastavení nevyhovuje, můžete si vytvořit v aplikaci svůj vlastní režim, který přesně vystihne vaši náladu a atmosféru. Chytrý ohebný LED pásek NEON se může pochlubit technologií RGB-IC s více jak 16 miliony barvami a funkcí segmentového ovládání barev, kdy si lze upravit barvu každého jednotlivého úseku. Regulovat si můžete i jas v rozmezí 10 – 100 %.
Snadná montáž
Snadná instalace je zajištěna pomocí držáčků, které přichytíte buď pomocí 3M pásky (součástí balení) nebo šroubku (není součástí balení). Pásek ohnete do požadovaného tvaru, přípojíte do vaší Wi-Fi sítě, spárujete ho s mobilní aplikací a barevná zábava může začít.
Videonávody
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| protokol | WIFI + BLE |
| příkon | 23 W |
| světelný tok | – |
| teplota chromatičnosti | – |
| barva světla | RGBIC |
| světelná účinnost | – |
| energetická třída obsaženého světelného zdroje | – |
| obsažený světelný zdroj | – |
| stmívání | ano |
| nastavení teploty chromatičnosti | ne |
| nastavení barev (RGB) | ano |
| nastavení barev (RGBIC) | ano |
| podporované OS | iOS, Android |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz (IEEE 802.11b/g/n) |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| životnost | 20 000 hodin |
| záruční doba | 2 roky |
| krytí | IP20 |
| materiál difuzoru | silikon |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| vstupní napětí | 220–240 V~/50 Hz |
| délka | 3 000 mm |
| šířka | 18 mm |
| délka přívodu | 1,6 m |
| řada | GoSmart |
| kategorie | – |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| typ | – |
| materiál těla | silikon |
| tvar | – |
| barva těla | bílá |
| technologie | LED |
| RGB digital | ano |
| ovládání hlasovými asistenty | ano (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| notifikace do mobilní aplikace | ano |
| počet spínacích cyklů | – |
| výška | – |
| počet segmentů | – |
| maximální počet segmentů | – |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.