GoSmart PIR sensor (motion sensor) IP20, ZigBee
Popis výrobku
Chytré bydlení je ještě dostupnější
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivé produkty, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
GoSmart pohybové čidlo
Vstupte do bezpečnější a energeticky úspornější budoucnosti s naším kompaktním a všestranným chytrým pohybovým čidlem. Čidlo detekuje pohyb v úhlu 60° na vzdálenost až 8 m a díky infračervenému snímání mu neunikne nic ani za zhoršených světelných podmínek. Při detekci pohybu odešle notifikaci na mobilní zařízení prostřednictvím aplikace, která je dostupná pro Android i iOS.
Jednoduchá instalace a kompaktní rozměry
Naše pohybové čidlo je ideální volbou pro každou domácnost či kancelář. Díky napájení CR123A baterií s dlouhou výdrží se nemusíte obávat časté výměny. Čidlo je kompaktní a jeho energeticky úsporný provoz zajišťuje efektivní využití energie. Montáž je snadná a rychlá díky dodávané 3M lepící pásce a vnitřnímu magnetu, což umožňuje flexibilní umístění podle vašich potřeb.
Chytré pohybové čidlo komunikuje prostřednictvím bezdrátového protokolu ZigBee 3.0. Pro jeho správné fungování je proto nezbytná kompatibilní ZigBee brána (gateway), která zajišťuje propojení čidla s mobilní aplikací a ostatními chytrými zařízeními. Zigbee brána není součástí balení a je nutné ji zakoupit samostatně. Pro bezproblémový provoz doporučujeme použít naši bránu H5002, která je plně kompatibilní a umožňuje jednoduché spárování i stabilní připojení zařízení. Bez ZigBee brány nelze čidlo samostatně používat ani jej připojit k Wi-Fi síti.
Čidlo propojte se ZigBee bránou a spárujte ho s mobilní aplikací EMOS GoSmart, která je dostupná pro operační systémy Android i iOS. V aplikaci pak ovládejte čidlo přesně dle vašich potřeb. Nastavujte automatizace, sledujte záznamy pohybů a párujte s dalšími chytrými zařízeními.
GoSmart pohybové čidlo můžete využít dle vašich potřeb. Umístěte jej ke schodišti a při detekci pohybu se automaticky zapne LED osvětlení v jeho prostoru. Nebo ho propojte se sirénou a dejte nevítanému návštěvníkovi ihned najevo, že porušil vaše soukromí.
Videonávody
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| rozměr | 50 × 50 × 55 mm |
| barva | bílá |
| citlivost | – |
| detekční dosah | 8 m |
| detekční úhel | 60° |
| doba sepnutí | neuvádí se |
| energetická třída | – |
| krytí | IP20 |
| max. zátěž odporová | – |
| napájení | 1× CR123A (3 V) |
| prodejní obal | 1 ks, papírová krabička |
| typ senzoru | PIR |
| záruční doba | 2 roky |
| podporované OS | Android, iOS |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| protokol | Zigbee 3.0 |
| ukládání na SD kartu | ne |
| ukládání na cloud | ne |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz ZigBee (IEEE 802.15.4) |
| ovládání hlasovými asistenty | ne |
| hlasová komunikace | ne |
| notifikace do mobilní aplikace | ano |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| instalační materiál | 3M páska |
| další funkce | – |
| produkt | pohybové čidlo |
| typ montáže | přisazená |
| montážní otvor | – |
| baterie součástí balení | ne |
| max. zátěž kapacitní | – |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.