GoSmart signal repeater IP-2213Z for ZigBee gateway
GoSmart opakovač signálu IP-2213Z pro ZigBee bránu
Opakovač signálu pro Zigbee bránu je účinné zařízení pro rozšíření dosahu ZigBee signálu. Ideální pomocník tam, kam nedosáhne signál ze Zigbee brány z různých důvodů jako je tloušťka stěn, elektromagnetické rušení nebo vzdálenost mezi zařízeními. Opakovač signálu pro Zigbee bránu je účinné zařízení pro rozšíření dosahu ZigBee signálu. Ideální pomocník tam, kam nedosáhne signál ze Zigbee brány z různých důvodů jako je tloušťka stěn, elektromagnetické rušení nebo vzdálenost mezi zařízeními.
Vyhledat prodejcePopis výrobku
Chytré bydlení je ještě dostupnější
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivé produkty, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
Zesilte si svůj ZigBee signál
Opakovač signálu pro ZigBee bránu je efektivní řešení pro rozšíření dosahu ZigBee signálu. Skvěle se hodí do míst, kam signál ze ZigBee brány nedosáhne kvůli překážkám, jako jsou silné stěny, elektromagnetické rušení nebo velká vzdálenost mezi ZigBee zařízeními.
Instalace ZigBee opakovače signálu je velmi snadná a zvládne ji každý. Stačí pouze vsunout do USB adaptéru nebo zásuvky s USB portem. Žádné složité konfigurace nebo technické kroky nejsou potřeba. Po vsunutí do USB portu se opakovač automaticky spáruje s vaší ZigBee sítí a začne rozšiřovat dosah signálu.
ZigBee protokol
Jedná se o nízkoenergetický bezdrátový komunikační protokol krátkého dosahu, který se používá hlavně pro připojení senzorů, detektorů a jiných nenáročných zařízení chytré domácnosti. Protokol ZigBee může podporovat velké množství zařízení a lze jej propojit prostřednictvím síťové topologie.
Má vestavěnou šifrovací technologii, která zajišťuje bezpečnou komunikaci mezi zařízeními. To je důležité zejména v oblasti domácí automatizace, kde mohou být přenášeny citlivé informace.
ZigBee je standardizovanou technologií, což znamená, že zařízení různých výrobců mohou spolupracovat ve stejné síti. To umožňuje uživatelům vytvářet rozsáhlé domácí automatizace, které kombinují různé typy zařízení od různých výrobců.
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| typ produktu | ZigBee repeater |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz (IEEE802.11b/g/n) |
| maximální počet připojených klientů | – |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém |
| ovládání hlasovými asistenty | ne |
| protokol | Zigbee 3.0 |
| párování | automatické, manuální |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| šířka | 21,5 mm |
| hloubka | 38,85 mm |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| výška | 8,5 mm |
| hmotnost | 10 g |
| použití | automatizace |
| počet ovládacích tlačítek | – |
| napájení | 5 V DC/1,0 A |
| podporované OS | Android, iOS |
| zdroj součástí balení | ne |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
| řada | GoSmart |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.