GoSmart Wireless Doorbell P5735SS with WiFi
GoSmart Domovní bezdrátový zvonek P5735SS do zásuvky s WiFi
Bezdrátový zvonek, který vám umožní přehled o každém zazvonění prostřednictvím notifikací na mobilní telefon. Díky automatickému párování a pohodlnému ovládání přes aplikaci je jeho použití snadné a intuitivní.
Vyhledat prodejceTechnické benefity
Popis výrobku
Chytré bydlení je ještě dostupnější
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivé produkty, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
Už nikdy nezmeškejte důležitou návštěvu nebo doručení balíčku. Chytré bezdrátové zvonky nabízí řadu funkcí, které vám usnadní život. Od okamžitých notifikací na vašem telefonu, přes snadné ovládání a nastavování v mobilní aplikaci až po integraci s dalšími chytrými zařízeními ve vaší domácnosti. Díky automatickému párování, modernímu designu a možnosti rozšíření o další jednotky je jeho použití snadné a intuitivní.
Nastavitelná hlasitost a výběr melodie
Tento chytrý zvonek nabízí výběr z 52 různých melodií, od klasických tónů až po moderní vyzvánění. Každý si najde to své. Díky 4 úrovním hlasitosti si nastavíte ideální intenzitu podle prostředí – od tichého režimu až po hlasitost 110 dB, která bez problémů překoná i hlučnější prostředí. Ovládání je snadné a pohodlné – melodii si můžete změnit přímo v mobilní aplikaci nebo ručně na vnitřním gongu.
Bezdrátové tlačítko a základna do zásuvky
Už žádné limity, kam až může zvonek dosáhnout. Tlačítko funguje spolehlivě i na vzdálenost 150 metrů, takže je ideální pro velké domy, rozlehlé kanceláře nebo místa s brankou daleko od vchodu. Díky bezdrátovému provedení ho umístíte přesně tam, kde ho potřebujete – bez vrtání a tahání kabelů. Plně voděodolné provedení zaručí bezproblémový provoz za každého počasí. Celou sadu můžete snadno rozšířit až o 2 další venkovní jednotky, takže perfektní pokrytí máte vždy pod kontrolou.
Minimalistický a designový doplněk
Hledáte zvonek, který nejen skvěle funguje, ale zároveň i dobře vypadá? Elegantní a praktické provedení perfektně zapadne do moderních interiérů – doma i v práci. Mějte přehled na první pohled – jak samotný zvonek, tak tlačítko jsou vybaveny světelnou signalizací, která vám i vaší návštěvě dá jasně najevo, že je vše připraveno a funguje, jak má.
Jednoduchá instalace a ovládání pomocí aplikace
Zvonek využívá vysokofrekvenční modul RF 433,92 MHz pro spolehlivou komunikaci mezi tlačítkem a vnitřní jednotkou, která je napájena přímo ze sítě (230 V AC). Zároveň se zařízení připojí do vaší Wi-Fi sítě a jednoduše se spáruje s mobilní aplikací EMOS GoSmart, dostupnou pro Android i iOS. Díky tomu máte vše pod kontrolou přímo z telefonu – kdykoliv a odkudkoliv. Tlačítko napájí baterie 3 V CR2032, která je součástí balení, takže můžete zařízení začít používat hned po vybalení.
Videonávody
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napájení hlavní jednotky | 230 V AC |
| napájení tlačítka | 1× 3 V CR2032 (součástí balení) |
| dosah tlačítka | 150 m |
| speciální funkce | nastavení různé melodie a hlasitosti pro každé tlačítko spárované v aplikaci |
| optická signalizace na tlačítku | ano |
| optická signalizace na zvonku | ano |
| možnost přidat další tlačítko | ano, max. 8 + 2 v APP |
| přídavné (náhradní) tlačítko | P5734T |
| regulace hlasitosti | ano, 4 úrovně |
| maximální hlasitost zvonění | 110 dB |
| počet melodií | 52 |
| počet přijímačů v balení | 1 ks |
| počet tlačítek v balení | 1 ks |
| barva | stříbrná |
| způsob párování | automatické párování–self-learning |
| voděodolné tlačítko | IP44 |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| způsob přenosu | bezdrátový zvonek |
| přenosová frekvence | 433 MHz |
| prodejní obal | 1 ks, krabička |
| rozměr zvonku | 80 × 80 × 65 mm |
| rozměr tlačítka | 19 × 38 × 92 mm |
| podporované OS | Android, iOS |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém |
| protokol | Wi-Fi |
| ovládání hlasovými asistenty | ne |
| hlasová komunikace | ne |
| notifikace do mobilní aplikace | ano |
| jazyky aplikace | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 dalších jazyků |
| instalační materiál | ano |
| další funkce | ne |
| řada | GoSmart |
| záruční doba | 2 roky |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.