GoSmart Zigbee socket IP-3007F
GoSmart Zigbee zásuvka IP-3007F
Chcete mít pod kontrolou vaše elektrické spotřebiče i mimo domov# Chytrá zásuvka IP-3007F umožňuje ovládat připojené spotřebiče odkudkoliv pomocí mobilního telefonu či tabletu. V aplikaci EMOS GoSmart na dálku zapnete nebo vypnete ventilátor, elektri
Vyhledat prodejceTechnické benefity
Popis výrobku
Chytré ovládání elektrospotřebičů
Chcete mít pod kontrolou vaše elektrické spotřebiče i mimo domov? Chytrá zásuvka IP-3007F umožňuje ovládat připojené spotřebiče odkudkoliv pomocí mobilního telefonu či tabletu. V aplikaci EMOS GoSmart na dálku zapnete nebo vypnete ventilátor, elektrické topení a další spotřebiče. Zajistěte si bezpečný a úsporný provoz domácnosti!
Díky dálkovému ovládání, měření spotřeby, časovému rozvrhu a automatickému zapínání či vypínání uděláte z libovolného spotřebiče chytré zařízení.
Automatizujte svůj domov
Zásuvka EMOS GoSmart IP-3007F vám umožní přizpůsobit provoz spotřebičů v domácnosti. Můžete ji ovládat manuálně nebo automaticky pomocí mobilního zařízení.
Díky časovači můžete automatizovat provoz spotřebičů na konkrétní čas a den. Chcete, aby se spotřebiče zapnuly před vaším návratem domů? Žádný problém! Funkce odpočtu nastaví automatické zapnutí či vypnutí.
Funkce odloženého vypnutí umožní automatické vypnutí spotřebiče, jako je čistička vzduchu nebo klimatizace, po určité době.
Kontrola nad spotřebou energie
Chytrou zásuvkou IP-3007F můžete na dálku kontrolovat, zda jste vypnuli používané spotřebiče, ale také sledovat celkovou spotřebu připojených zařízení a díky evidované historii v aplikaci kontrolovat, kolik se spotřebovalo energie za daný měsíc.
Malá a praktická
Díky malému rozměru nezabírá místo, můžete s ní ovládat např. přímotop, osvětlení domácnosti nebo jiné zařízení v domácnosti. Je vybavena přehlednou indikací stavu, díky které ihned poznáte, zda je zapnutá nebo vypnutá. Užitečná je i funkce cirkulace pro opakující se spínání vašeho zařízení ve stejných intervalech a náhodný režim, který předstírá aktivitu během vaší nepřítomnosti.
Jednoduchá instalace
Zásuvka zvládne spolehlivě obsloužit všechna vaše elektrická zařízení bez ohledu na jejich energetickou náročnost díky o příkonu až 3 680 W a proudu 16 A. Chytrou zásuvku IP-3007F jednoduše zapojte, připojte k ZigBee bráně a spárujte s mobilní aplikací EMOS GoSmart, která je dostupná pro Android i iOS.
Integrace do systému EMOS GoSmart a TUYA
Vytvořte si vlastní inteligentní domácnost s chytrými zařízeními EMOS GoSmart a dalšími kompatibilními s platformou TUYA. Propojujte jednotlivá zařízení, nastavujte automatizace jejich činností a ovládejte je vzdáleně pomocí plně lokalizované a intuitivní mobilní aplikace.
Nechte svou domácnost, aby se starala sama o sebe a dopřejte si tak více času pro své blízké a zájmy.
Specifikace
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| produkt | ZigBee zásuvka |
| ovládání přes platformu Android | ano |
| ovládání přes platformu iOS | ano |
| max. zátěž | 3 680 W |
| napětí/proud | 230 V~/16 A max. |
| max. počet zásuvek na Wi-Fi síť | – |
| přenosová frekvence | 2,4 GHz |
| Wi-Fi router | – |
| aktualizace firmware | ano |
| počet programů | 30 |
| spíná | fázový vodič |
| venkovní použití | ne |
| počet spínání za den | 30 |
| minimální doba sepnutí | 1 minuta |
| volba ikony nebo fotky pro zařízení | ano |
| aktuální čas východu a západu slunce | ne |
| funkce odpočítávání countdown | ano |
| nastavení maximálního času zapnutí | – |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| možnost ručního zapnutí | ano |
| alarm info | ne |
| dětské clonky | ano |
| kombinace povelů | neuvádí se |
| pojmenování zařízení | ano |
| skupinové ovládání | ano |
| rozměr | 55 × 74 × 55 mm |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
| podporované OS | Android, iOS |
| kompatibilita | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém |
| další funkce | wattmetr, časovač, countdown |
| protokol | Zigbee 3.0 |
| ovládání hlasovými asistenty | ano (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| notifikace do mobilní aplikace | ano |
| řada | GoSmart |
| energetická třída | neuvádí se |
| záruční doba | 2 roky |
EMOS GoSmart app
Install the brain of your smart home on your mobile device.
Control all your products with a single app
Full localisation and ease of use
The EMOS GoSmart app makes it easy to control all your smart home devices via your mobile phone or tablet. Thanks to its perfect localisation, you can set it up to your native language.
Without complicated settings, the EMOS GoSmart app gives you an up-to-date overview of any activity in your home and allows you to conveniently control all your smart devices remotely.